loader

Pendik Demirdöküm Kombi Servisi Fiyatları


Yaptığımız çalışmalarda öncelikle problemin kaynağını inceliyoruz. Sorunu bulduktan sonra problemin çözümüne odaklanarak sizlere onarım için gerekli fiyatı çıkarıyoruz. Sorun basit bir şeyse ve herhangi bir parça değişiliği ve ağır bir işçilik gerekmiyorsa problemi vereceğiniz servis ücreti dahilinde gideriyoruz. Ancak her sorun basit olmayabiliyor. Pendik demirdöküm kombi servisi olarak her zaman problemleri büyütmeden, en kısa yoldan ve size ekstra büyük maliyetler çıkarmadan çözme taraftarıyız. Sunacağımız fiyat teklifinde fiyatı arttıracak en büyük etmen kombinizdeki parça değişimi olacaktır. Böyle bir değişikliğe ihtiyaç duyulursa, ilgili parçanın orjinali öncelikle tedarik edilecek ve kombinize tarafımızca takılacaktır. Böyle bir durumda Demirdöküm kombi servisi Pendik olarak bizler, parçaların liste fiyatı ne ise yani biz o parçayı ne kadara almış isek, müşterimize parça konusunda bu fiyatı yansıtıyoruz. Ek olarak parça değişimi için kar koymuyoruz. Bizim hizmet bedelimizdeki karımız her zaman işçilik tutarı olacaktır. Bu nedenlerden dolayı fiyatlarımız her zaman için gayet makul ve piyasa fiyatlarının altındadır. Düşük fiyat verirken kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilikten asla ödün vermiyoruz.


Kombi Ustanız Her Zaman Yanınızda


Evinizde ya da işyerinizde yaşadığınız kombi sorunlarınız için bizlere güvenebilir ve hemen bizi arayarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz. Yapacağımız çalışmalar ve adresinize çıkaracağımız servisler sadece o anlık problemlerinizi çözmek için değildir. Servis personellerimiz herzaman doğru bilgilendirme yaparlar ve yapılan işler için garanti verirler. Eksik gördükleri bir durum varsa sorun henüz ortaya çıkmamışken zamanında sizi bilgilendirirler. Servis sonrası aklınıza takılan sorular ve yaşadığınız ufak tefek sorunlar için telefonda size destek verebilirler. Gerekirse adresinize tekrar gelerek, sorunu daha detaylı inceleyip, çözüm üretebilirler. Pendik demirdöküm servisi olarak, herzaman yaptığımız işlerin arkasındayız. Sadece servis esnasında değil, servis sonrasında da müşterilerimizin yanındayız.


Telefonda Destek


Pendik Demirdöküm kombi servisi olarak, bugüne kadar yıllardan beri verdiğimiz binlerce serviste şunu tecrübe ettik: Bazı durumlarda gerçekten servis çağırılmaya gerek duyulmayacak basit konularda müşterilerimiz bizleri çağırmaktadır. Aslında sorunun nedeni çok basittir. Belki oluşan bu duruma sorun bile denmez. Örneğin açık konumda olması gereken bir vananın, kapalı konumda olması, bazı kullanıcılar tarafından sorun olarak nitelendirilebilir. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığından dolayı kombisinde problem olduğunu düşünebilir. Servis personellerimiz böyle durumlarla sık sık karşılaşmaktadır. Servis verdiğimiz evin vanasını açıp geri dönmektedir. Durum böyle iken hem paranızın cebinizde kalması hem de karşılıklı zaman kaybı yaşanmaması adına, sorunu telefonda bize detaylıca aktarınız. Telefonda yapacağımız yönlendirmelere uyunuz. Gerçekten, bizim oraya gememizi gerektirecek bir sorun yaşanıyor mu onu telefonda test etmemiz lazım. Bu nedenlerden dolayı servis çağırmadan önce telefonda detaylı bilgi almakta yarar olacaktır.