loader
Kadıköy Su Tesisatçısı

Konforlu ve zahmetsiz ısınmanın yöntemi


Son yıllarda ülkemizdeki konutların çok büyük çoğunluğu doğalgazın pratikliği ve lüksüne merhaba dedi. İnsanlar külfetli ısınma yöntemlerini bir kenera bırakarak doğalgaz kullanmaya başladı. Bu rahatlık önümüzdeki yıllarda tüm ülkeye daha hızlı bir şekilde yayılacak ve tüm evler doğalgaz rahatlığına kavuşacak. Durum böyle olunca da kombi satışlarının artması ve yeni marka ve model kombilerin ülkemize ithalatı kaçınılmaz oldu. Kombi çeşitliği rekabeti arttırdı ve fiyatları düşürdü. İstediğimiz özelliklerde kombileri farklı marketlerde buluyor, kombimizle ilgili sorunlarda kombi servisine anında ulaşabiliyoruz. Kombi seçerken en önemli konulardan birinin de tasarruflu kombi satın almak olacaktır.


Tasarruflu kombilerin önemi


Kadıköy Demirdöküm kombi servisi olarak tasarruflu ve çevre dostu kombileri sizlere önermekteyiz. Zaten Demirdöküm kombiler yerli ve piyasadaki en kaliteli kombilerdir. Çoğu modelleri ise enerji tasarruf sağlayıcı ve çevre dostu kombilerdir. Kombinin model olarak tasarruflu olması dışında kullanıcılarında tasarruf adına yapabileceği farklı yöntemler mevcuttur.


Doğalgazın değeri ve etkin kullanımı


Türkiye’de doğalgaz üretimi yok denecek kadar azdır. Bu nedenle doğalgaz başta Rusya olmak üzere farklı ülkelerden, ülkemize ithal edilmektedir. Bu nedenle de yeterince pahalıdır. Konulan ek vergilerle birlikte daha doğalgazın tüketiciye ulaşma fiyatı istenilen ve beklenilen değerlerin çok yukarısındadır. Hal böyle olunca kullanıcıların doğalgazı etkin ve tasarruflu kullanmaları gereği kaçınılmaz olmaktadır.


Gelen doğalgaz faturaları nasıl düşer?


Bu küçük önerileri önemseyerek paranızın cebinizde kaldığını çok net bir şekilde hissedeceksiniz. Tüm bunlar yapıldığı zaman toplam tasarrufunuz %20’nin üzerinde olacaktır. Kadıköy Demirdöküm kombi servisi olarak bu basit önerileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.