Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su Kaçağı Tespiti
loader

Deneyimli Kadro


Ümraniye Demirdöküm kombi servisi olarak yıllardan beri Ümraniye’de hizmet vermekteyiz. Ümraniye’nin tüm semt ve mahallelerine servisimiz olduğu gibi, çevre ilçelere de teknik desteğimiz sürmektedir. Firmamız daima en iyi hizmet vereceğini kendisine ilke edinmiş, tüm usta ve teknik kadrosunu bu ölçüye göre oluşturmuştur. Çalışanlarımızın tümü işinde profesyonel arkadaşlarımızdır. Şirketimiz usta işe alım sürecinde çok titiz davranmakta, işinin ehli kişileri işe almaktadır. Bu konuda belli tecrübeler ve referansları işe başvuran adaylardan istenir ve pratik olarak sınava tabii tutulur. Bilgisiz, yanlış yapmaya meyilli bir personelimiz olmaz. Biz biliyoruz ki kombi işi ciddi bir iştir ve hata kaldırmaz. Bu nedenle bizim personellerimizi çok iyi seçmemiz şarttır. Biz de bu doğrultuda yıllardan beri ilerlemekteyiz.


Zamanında Teknik Servis


Müşterilerimizle ettiğimiz muhabbetlerde en çok konuşulan konu eve çağırılan teknik servisin zamanında gelme konusudur. Yıllardan beri bu konu ile ilgili bir çok söylem olmuştur. Kullanıcılar genellikle bu tarz ustalık gerektiren eve servis ekiplerinin geleceği işlerde, ustaların ve teknik personellerin zamanında tamirata gelmediğinden şikayetçi olurlar. Verilen saatin çok öncesinde ya da çok sonrasında kapınız çalabilir. Bu da müşterileri zor durumda bırakmaktadır. Ümraniye demirdöküm kombi servisinde böyle aksilikler yaşanmaz. Günümüzde artık birçok hanımın da çalışmasıyla mesai saatleri içinde bir çok evde kimse bulunmamaktadır. Yapılacak tamirat işlemleri ise bu nedenlerden dolayı müşterilerin çalışma saatleri ile kesişmektedir. Durum böyle olunca müşterilerimiz, teknik servisle sözleşilen süre için işlerinden vazgeçiyorlar ya da patronlarından izin istiyorlar. Dolayısıyla kendilerini bu saate göre ayarlıyorlar.


Müşteri mağduriyetine izin vermiyoruz.


Yukarıda da belirttiğimiz gibi ustaların sözleşilen saatte servise gelmesi çok önem taşımaktadır. Müşterilerimizin işinden gücünden olmaması için zaman çok önemlidir. Kimsenin zaman çalmaya hakkı yoktur. Yaptığımız araştırmalar ve konuşmalarda genel olarak servis ihtiyacı olan insanların en çok bu konuda şikayetçi olduğunu saptadık. Biz de şirket içinde bu konuya özel olarak eğildik ve konuyla alakalı müşterilerimizi mağdur etmemek için özel sistemler geliştirdik. Bu sistem sayesinde çıktığımız servislerde zamanında oluyor ve müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Ümraniye Demirdöküm servisi müşterilerinin zamanını yok yere çalmaz. Sözleşilen saatlerde, müşterisinin evinde olur. Zaman kaybettirmez.