loader
Maltepe Su Tesisatçısı
 • Maltepe Su Tesisatçısı

  Yetki Belgelerinin Önemi


  Bilindiği üzere piyasada kombi tamiri yapan birçok firma var. Ancak bu firmaların kombi tamiratı için gerekli belgeye sahip olup olmadıkları çok önemlidir. Bazı firmalar bu belgelere sahipken, birçok firma ise gerekli lisansları almadan bu işleri yapmaktadır. Kombiler işlev açısından çok önemlidir. Doğalgazı alıp işleyen cihazlar olduğu için yanlış kullanım sonucunda gaz zehirlenmelerine ya da yangınlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle Maltepe Demirdöküm servislerinin gerekli yetki ve donanıma sahip olmaları şarttır. Aksi durumda firmalar yanlış yapabileceği işlemler nedeniyle istenmeyen olaylara sebebiyet verebilir. Servis alınmadan önce müşterinin bu konulara çok dikkat etmesi, detaylı bilgiyi edinmesi çok önemlidir.


  Gerekli lisanslara sahibiz


  Firmamız bu konuda gerekli tüm yetkilere ve belgelere sahiptir. Aynı şekilde kombi ustalarımız yaptıkları iş konusunda lazım gelen tüm donanıma ve bilgiye sahiptir. Çalıştığı personelleri bu şekilde olmayan ve firma olarak gerekli lisanslara sahip olmayan Maltepe Demirdöküm kombi servislerine dikkat etmenizi öneririz. Hizmet satın almadan önce bu belgeleri sorgulamanızı ve ilgili firmadan istemenizi tavsiye ederiz.


  Çalışan personellerin sigortalı olması


  Firma yetkileri dışında bir diğer önemli konu çalıştırılan ustaların sigortalı olması ve iş güvenliği konusunda gerekli eğitimi almış olmalarıdır. Bilindiği gibi Maltepe demirdöküm kombi servisi işleri riskli iş grubu sınıfına girmektedir. Olası bir iş kazasında bakılacak ilk şey personelin sigortası ve almış olduğu güvenlik eğitimleridir. Çalışanın bu yetkinliklere sahip olmaması sadece ilgili firmaların başını ağrıtmakla kalmaz. O firmaya işi veren dolayısıyla o personeli çalıştıran müşteri de devletin ilgili birimleri karşısında sorumlu olur. Bu kötü durumla karşılaşılan bir çok farklı örnek bulunmaktadır. Bu duruma düşmemek için, bu hususlara dikkat edilmesi büyük önem arz etmektedir. Maltepe Demirdöküm kombi servisi adı altında hizmet veren firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımızın gerekli evrakları, sigortaları, iş güvenliği eğitimleri tamdır. Müşterilerimizin talep etmesi durumda ilgili evraklar sizlere sunulabilir. Başınıza bir iş gelmemesi için, bizimle çalışmasanız bile bu belgeleri çalıştığınız şirketten talep etmenizi öneririz. Basit gibi gözüken bu konunun atlanması durumunda başınız ciddi bir şekilde ağrıyabilir. Dikkat edildiği takdirde bir sorun oluşmayacaktır.